Ponadczasowy trend w kratę

Niektóre rzeczy nigdy nie wyjdą z mody i trzeba przyznać – dlatego w naszym sklepie oferujemy artykuły z wełny, tweedu i kaszmiru. I choć materiał jest podstawą jakości przedmiotu, to kolor i wzór decydują o jego wartości stylistycznej. A tutaj niekwestionowanym królem jest tartan.

Można go znaleźć wszędzie – od akademii szkolnych po wybiegi Fashion Week na całym świecie. Niezależnie od pory roku ten ponadczasowy trend zawsze znajduje swoje miejsce w naszych szafach – pasuje do wielu stylizacji i stanowi niebanalny dodatek. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje, jak i gdzie nosić nadruk w kratę.

NIEŚMIAŁY START
Jeśli dopiero zaczynasz swoją podróż w kratę i nie jesteś pewien, jak włączyć kratę do swojego stylu, warto zacząć od małych elementów, takich jak szalik w kratę lub rękawiczki w szkocką kratę. Chociaż pierwotnie przedmioty w szkocką kratę były głównie wykonane z wełny, obecnie można znaleźć ubrania i dodatki wykonane z różnych materiałów, nawet prostych bawełna. W ten sposób możesz sprawdzić, czy tartan Ci odpowiada. Pamiętaj, że najmniejszy akcent może dodać charakteru Twojej stylizacji. Teraz na naszej stronie możesz kupić wysokiej jakości akcesoria w szkocką kratę w przystępna cena.

EDINBURGH CASHMERE SCARF MACKELLAR NATURAL   BRUSHED TARTAN COTTON SCARF BANNOCKBANE SILVER   WOMEN'S HARRIS TWEED & BLACK LEATHER GL PINK/LILAC CHECK

ŚMIAŁE RUCHY
Czujesz się pewnie, że tartan to twoja sprawa? Pokaż to za pomocą kilku wypowiedzi! Tej jesieni załóż Ukradłem z dżinsami i kurtka lub połącz z płaszczem w chłodniejsze dni. Możesz także wybierać spośród różnych rodzajów spódnice w kratę. W zależności od długości i stylu może nadać zabawę, rock’n’rollowy klimat lub przybrać bardziej formalną formę i podkreślić profesjonalizm, wpisując się w trend ponadczasowej elegancji. Nadal chcesz więcej? Sprawdź nasze peleryny w kratę.

EDINBURGH LAMBSWOOL STOLE HERITAGE OF SCOTLAND   EDINBURGH LAMBSWOOL LONG TARTAN CAPE STEWART CAMEL   LADIES DELUXE TARTAN KILTED SKIRT BLACK WATCH

STYL POZA SZAFĄ
Światy mody i wyposażenia wnętrz są ze sobą nierozerwalnie związane, często wykorzystując te same motywy czy wzory. Nie inaczej jest w przypadku szkockiej kraty. Jako wzór świetnie sprawdza się na odzież, jak i do najmodniejszego domu. Na sezon jesienny dlaczego nie wybrać koc w kratę? Sprawi, że zrelaksujesz się w komforcie i stylu. Myślisz już o prezentach świątecznych? Wełniany koc w szkocką kratę to najlepszy wybór!

RECYCLED WOOL TARTAN BLANKET THROW BUCHANAN ANTIQUE      RECYCLED WOOL TARTAN BLANKET THROW BANNOCKBANE SILVER   RECYCLED WOOL TARTAN BLANKET THROW WALLACE

Jak widać, tartan to nie tylko chwilowy trend. To ponadczasowy projekt, bogaty w historię i cenny nie tylko dla szkockiej tradycji.


Zostaw komentarz

Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem