Sztuka dawania prezentów

Długie dni, ciepłe wieczory, rozkwitająca przyroda – nic dziwnego, że lato jest najpopularniejszą porą roku na wesele. To wyjątkowy moment w życiu, nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla wszystkich zgromadzonych z tej okazji gości. Wszystko musi być idealne: od sukien ślubnych po fryzury, makijaże, dodatki i oczywiście prezenty! Co kupić, aby mieć pewność, że jest praktyczne, niepowtarzalne i stylowe? Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

CASHMERE BLANKET WEDDING GIFT

Nie tak dawno temu typowy prezent ślubny był drobny sprzęt AGD jak żelazka, czajniki czy tostery. Jednak czasy się zmieniają, a to, co lubili twoi rodzice, niekoniecznie musi uszczęśliwiać twoich przyjaciół. Prezent dla młodej pary powinien być oryginalny, a jednocześnie praktyczny.

NIE TYLKO NA CHŁODNE WIECZORY
Gustowny kocyk lub nawet odpowiednio dobrany komplet kocyków może być eleganckim prezentem ślubnym. Stanie się towarzyszem długich zimowych wieczorów czy letnich pikników. Koce kojarzą się z ciepłem domu i stanowią nie tylko piękną dekorację, ale także funkcjonalny dodatek.

Blanket - Wedding Gift

Jeśli chcesz, aby Twój prezent ślubny był pomocny w aranżacji nowego mieszkania dla Młodej Pary, elegancki narzut z pewnością okaże się ogromnym sukcesem. Niezależnie od tego, czy będzie to wspólne oglądanie filmów, czy spędzenie romantycznego wieczoru na balkonie lub tarasie, ciepły i wygodny koc zawsze będzie pod ręką.

JAKOŚĆ NA LATA
Dzień tak wyjątkowy jak ślub wymaga równie wyjątkowej oprawy. Dlatego przy wyborze kocyka zwracaj uwagę na jakość materiałów, z których jest wykonany. Dla szukających luksusu proponujemy te wykonane z czysty kaszmir przędza lub a mieszanka kaszmiru. Właściwie pielęgnowane posłużą przez długie lata, będąc niezmiennie ozdobą każdego domu. Kaszmirowy koc to wykwintne ubranie o wyjątkowo miękkim wykończeniu, zaprojektowane tak, aby wywołać poczucie luksusu, z którym młoda para pokocha powrót do domu na zawsze. Jako designerski mebel sprawdzi się również jako dekoracja sofy lub łóżka.

100% CASHMERE BLANKET THOMSON CAMEL   100% CASHMERE BLANKET BLACK WATCH   PURE CASHMERE TARTAN BLANKET BANNOCKBANE SILVER

OSOBISTY DOTYK
Aby podkreślić wyjątkowość prezentu, warto pójść o krok dalej i dodać personalizację. Haft to doskonały sposób na dodanie czegoś ekstra, co sprawi, że Twój prezent będzie się wyróżniał. Taka pamiątka na długo pozostanie w młodej parze jako wspomnienie najważniejszego dnia w ich życiu.

embroidery cashmere blanket

Jedno jest pewne – nie ma domu na tyle dużego, by mieć za dużo koców i narzut. Nowożeńcy docenią każdy prezent, który pomoże im wspólnie budować nowe życie, a piękny kaszmirowy koc, którym się razem owiną, załatwi sprawę.

Przeglądaj całą kolekcję kocyków:

blankets collection


Zostaw komentarz

Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem