Czas na Piknik!

Kiedy ostatnio miałeś piknik na świeżym powietrzu? Tak dawno, że trudno ci przypomnieć sobie to wspaniałe doświadczenie? Po miesiącach spędzonych w zamknięciu, teraz jest idealny czas, aby wyjąć swój ulubiony koc z szafy, zetrzeć kurz z kosza piknikowego i zadzwonić do znajomych. Jest godzina pikniku!

picnic blanket colourful

Nic tak nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu jak kwitnące drzewa i ciepłe, pełne słońca dni. W ciągu ostatnich miesięcy dystansu towarzyskiego spędzanie czasu z bliskimi przy wspólnym posiłku wydaje się bajką. Podstawą udanego pikniku jest oczywiście dobra pogoda i pojemny kosz, który pomieści wszystkie smakołyki, ale pamiętaj o wszystkim, aby spędzić idealny dzień na świeżym powietrzu.

LOKALIZACJA
Planując piknik, warto poszukać ukrytych perełek, ale tak naprawdę można bawić się na wiejskiej łące, plaży lub w miejskim parku. Nasze serce należy oczywiście do Edynburga i okolic, dlatego możemy polecić pięć naszych najlepszych miejsc:

  • Szczyt wygasłego wulkanu Edynburga – Siedziba Artura zapewni niepowtarzalny widok na całe miasto.
  • Łąki – soczysta zielona trawa, biegnące psy i bzyczący hałas cieszących się czasem ludzi, co jeszcze? WSKAZÓWKA: Polecana szczególnie wczesną wiosną ze względu na kwitnące wiśnie.
  • Ogrody Princes Street w samym sercu miasta pozwoli odpocząć z pięknym widokiem na Zamek w Edynburgu.
  • Dunbar’s Close Garden – jeden z ukrytych skarbów Edynburga. Nic więcej nie powiemy – znajdź to i ciesz się!
  • Plaża Portobello – zaledwie kilka kilometrów od centrum Edynburga można poczuć wakacyjny klimat organizując piknik na piasku z widokiem na morze. Nie ma lepszego sposobu na ucieczkę od codzienności i po prostu relaks.

KOC
Nie ma ważniejszego elementu pikniku niż koc piknikowy – to tam dzieją się wszystkie rozmowy i śmiechy. Najważniejsze, żeby był miękki, piękny i wystarczająco duży, by zebrać wszystkich Twoich przyjaciół. W naszej ofercie znajdują się zarówno koce poliestrowe, jak i wykonane z materiałów naturalnych:  wełna jagnięca, wełna z recyklingu, kaszmir oraz mieszanka kaszmiru – po prostu wybierz spośród naszych bestsellerów jodełkowy wzór, kraciaste piękności lub tradycyjne tartany

TARTAN PICNIC BLANKET BUCHANAN ANTIQUE    TARTAN PICNIC BLANKET STEWART NATURAL DRESS     TARTAN PICNIC BLANKET BUCHANAN BLUE

JEDZENIE PICIE
Twój ulubiony sok, kanapki, świeże owoce lub lekki cydr jabłkowy na uczczenie pięknego dnia – nie ma złego sposobu na przygotowanie piknikowego menu. Po prostu spraw, aby było smaczne i weź tyle, aby wszyscy byli przyjemnie syci. W końcu piknik polega na jedzeniu na zewnątrz 😉

MODA PIKNIKOWA
Zapomnij o wysokich obcasach, gdy spędzasz dzień na trawie! Ubrania piknikowe muszą być wygodne i umożliwiać swobodne poruszanie się. Przynieś kapelusz, który ochroni Cię przed słońcem i lekki szalik lub ukradł na ramiona, aby zapobiec oparzeniom słonecznym. Ponieważ pogoda w Wielkiej Brytanii bywa nieprzewidywalna, nie zapomnij spakować sweter rozpinany lub skoczek na chłodniejszą chwilę.

WOMEN'S DUNEDIN CASHMERE FASHION V NECK MARL LILAC    DUNEDIN CASHMERE BIG CHECK STOLE TARANSAY/PINK   CASHMERE V-NECK JUMPER DUNEDIN CASHMERE RED RUST

Jak widać, nie ma na co czekać! Słońce, natura i dobre jedzenie zagwarantują Ci wspaniały relaks, więc spakuj walizkę i ciesz się dniem pod błękitnym niebem z przyjaciółmi i rodziną!

Zachowaj komfort dzięki naszym najnowszym akcesoriom piknikowym!

big waterproof picnic blanket


Zostaw komentarz

Należy pamiętać, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem