Aktualności

Ponadczasowy trend w kratę
Niektóre rzeczy nigdy nie wyjdą z mody i trzeba przyznać – dlatego w naszym sklepie oferujemy artykuły z wełny, tweedu i kaszmiru. I choć materiał jest podstawą jakości przedmiotu, to kolor i wzór decydują o jego wartości stylistycznej. A tutaj niekwestionowanym królem jest tartan.
TOP z naszej wyprzedaży!
Wiemy, że wyprzedaże błyskawiczne nie pozostawiają wiele czasu na dokładne przejrzenie wszystkich kolekcji, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać coś naprawdę wyjątkowego, zanim zrobi to ktokolwiek inny. Tak więc, podczas gdy nasza wyprzedaż „KONIEC SEZONU” wciąż trwa, postanowiliśmy zebrać kilka sugestii, na które warto zwrócić uwagę!
Sztuka dawania prezentów
Gustowny kocyk czy nawet odpowiednio dobrany zestaw narzut może być bardzo eleganckim prezentem ślubnym. Koce kojarzą się z ciepłem domu i stanowią nie tylko piękną dekorację, ale także funkcjonalny dodatek.
Czas na Piknik!
Po miesiącach spędzonych w zamknięciu, teraz jest idealny czas, aby wyjąć swój ulubiony koc z szafy, zetrzeć kurz z kosza piknikowego i zadzwonić do znajomych. Jest godzina pikniku!
Must have odzieży wierzchniej na wiosnę i lato!
Jeśli myślisz, że latem odzież wierzchnia jest bezużyteczna, bardzo się mylisz.
Koc - Niezbędnik Wakacyjny
Pobyty zastępują wakacje, a tym samym niosą radość ze spotkań z przyjaciółmi i rodziną na pikniki, grille, i posiłki na świeżym powietrzu...
Jak dbać o kaszmir?
Jeśli masz w swojej szafie kaszmirowe skarby, dowiedz się, jak najlepiej o nie dbać, aby zachowały swój wygląd i cenne właściwości.